دمنوش لاغری نیوشا، دمنوش چاقی نیوشا، دمنوش دیابت، دمنوش پوست و مو و ...
به گزارش "دمنوشها"؛ براساس مطالعات مختلف در حال حاضر حدود ۴.۵ تا ۵ میلیون نفر در کشورمان مبتلا به دیابت هستند که نیمی از آن‌ها از بیماری‌ خود بی‌اطلاع هستند. در بیماری دیابت به علت ترشح ناکافی انسولین که یکی از مهم ترین هورمون های بدن به حساب می آید، میزان قند خون از حد طبیعی خارج می شود. این بیماری با ایجاد مشکلات و اختلالاتی مانند بیماری قلبی عروقی، حمله قلبی، آسیب به اعصاب و قانقاریا می تواند زندگی فرد را به خطر بیاندازد.
پکیج دمنوش نیوشا تاثیر شگرفی بر کنترل و درمان این بیماری دارد، به طوری که تمامی مصرف کنندگان این پکیج، پس از مدتی  از مصرف دارو و تزریق انسولین بی نیاز می‎شوند. پکیج دیابت "دمنوشها" شامل سه محصول اصلی زیر می‎شود:
1- دمنوش آلوورا: بررسی‌های اخیر نشان داده است، عصاره آلوئه‌ورا خوراکی در کاهش قندخون ناشتا (FBG) و هموگلوبین A1c (HbA1C) تاثیر قابل توجهی دارد[مرجع].
2- دمنوش دارچین:
این ادویه دسترسی سلول های چربی را به انسولین آسان تر می کند و تبدیل گلوکز به انرژی را چند برابر افزایش می دهد. علاوه بر آن دارچین مانع ایجاد رادیکال های آزادخطرناک می شود.
3- دمنوش گزنه برگ زیتون: این دمنوش از محصولات ویژه نیوشا با تولید انحصاری می‎باشد. گزنه و برگ زیتون هر دو از گیاهان سنتی ایرانی برای درمان دیابت هستند که ترکیبشان با چای سبز طعم و خواص فوق العاده ای با آن بخشیده است. برگ گیاه زیتون می‌تواند مانند گلوکز، میزان ترشح انسولین از پانکراس را در محیط برون تنی افزایش دهد و با افزایش ترشح انسولین، باعث کاهش قندخون و رسیدن آن به سطح نرمال در بیماران دیابتی شود.

علاوه بر این موارد، بسته به شرایط سلامتی شما ممکن است یک یا دو نوع دمنوش نیز به این پکیج افزوده شود.
نکته مهم:  برای سفارش این پکیج، فشار خون، کبد چرب، اختلالات هورمونی، نوع طبع و اضافه وزن مواردی هستند که حتما باید با مشاور در میان بگذارید.


 برای مشاوره  و سفارش با شماره 09218483389  در ارتباط باشید، لینک روبرو را لمس کنید: لینک تلگرام مشاور
و یا کد زیر را اسکن نمایید:

پکیج دمنوش دیابت و مرض قند
آخرین مطالب

تازه ترین اخبار و یافته ها دمنوشهای ایرانی و خارجی